Online konzultace ZDARMA. Poradíme vám zde: 800 140 240
3d_logo_text_def (1)

Odškodnění pracovního úrazu

Pomůžeme vám získat maximální finanční odškodnění

Zavolejte nám zdarma 800 140 240 nebo si domluvte zpětný hovor:

Pomůžeme vám získat maximální finanční odškodnění pracovního úrazu

Zajistíme vám odbornou právní pomoc, znalecké posudky a komunikaci s pojišťovnou. Vše zařídíme za vás, bez zbytečného stresu a papírování. Naše odměna je pouze úspěšnostní, takže nic neriskujete.

Bolestné po pracovním úrazu
Trvalé následky
Profesionální odškodnění

Pracovní úraz

Pracovním úrazem je újma na zdraví nebo smrt zaměstnance, ke které došlo při plnění pracovních úkolů.​ Nárok na odškodnění vzniká také, pokud došlo k úrazu v přímé souvislosti s ním nezávisle na vůli zaměstnance krátkodobým, náhlým a násilným působením zevních vlivů (mechanické, chemické povahy). Nárok vzniká při výkonu jiné činnosti ( pracovního úkolu )vykonávané na příkaz zaměstnavatele. Nárok vzniká při služební cestě, práci na dohodu nebo na dobu určitou.

Jaká je výše při odškodnění pracovního úrazu?

Výše odškodného za bolestné a ztížení společenského uplatnění je u každého poškozeného individuální. Je určována na základě bodového hodnocení dle nařízení vlády č. 276/2015 Sb., o odškodňování bolesti a ztížení společenského uplatnění.

Výše odškodnění je určována převážně kvalitou lékařského posudku! Výpočet bodového hodnocení provádí většinou praktický lékař. V praxi se setkáváme s tím, že někteří praktičtí ani odborní lékaři nechtějí nebo nemají čas bodové hodnocení do formulářů pojišťoven vyplňovat. V mnoha případech nedochází k úplnému vyčíslení bolestného nebo ZSU. Lékaři opomíjejí hodnotit operace nebo je nesprávně určeno omezení hybnosti.

Při určování výše odškodnění vždy záleží na povaze zranění, délce a náročnosti léčení, komplikacích, počtu operací, rehabilitacích.

Nejkvalitnější bodové hodnocení Vám vytvoří jen soudní znalec.

V případě, že si nejste jisti, jaké jsou Vaše nároky na odškodnění pracovního úrazu, obraťte se na advokáty, kteří Vám pomohou získat nejvyšší možnou finanční kompenzaci. Váš případ naši advokáti bezplatně posoudí a zajistí Vám právní pomoc a odborné posudky.

VOLEJTE ZDARMA 800 140 240

Recenze

Co o nás říkají naši zákazníci

Pomůžeme i Vám

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s Vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Vyplňte formulář a my vám zavoláme zpět.

Kalkulačku pro vás pripravujeme. Pro orientační výpočet a stanovení odškodnění nám prosím zavolejte nebo napište

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s Vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat