Online konzultace ZDARMA. Poradíme vám zde: 800 140 240
3d_logo_text_def (1)

Příběhy klientů

Pomůžeme vám získat maximální finanční odškodnění

Zavolejte nám zdarma 800 140 240 nebo si domluvte zpětný hovor:
Příběhy

Příběhy klientů, kteří utrpěli zranění při dopravní nehodě

Utrpěli jste lehkou nebo těžkou újmu na zdraví? Ztratili jste následkem autonehody svou blízkou osobu a nevíte, jaké máte nároky?  Obraťte se na nás. Jsme připraveni vám pomoci ve Vaší nelehké životní situaci a zajistit Vám právní pomoc.

Blue motorcycle lying in front of car on road closeup. Car and motorcycle insurance concept

Nehoda motorkáře a újma spolujezdce. Navýšení již vyplaceného bolestného.

Toto je jeden z více smutných příběhů, kdy při nehodě zemřel motorkář a jeho spolujezdkyně byla velmi těžce zraněna. Rodiče poškozené jsme osobně navštívili a nabídli jsme jim nejen advokátní, ale také psychickou podporu v nelehké situaci. Téměř ihned po prostudování dodaných lékařských zpráv spolupracujícím soudním znalcem bylo jasné, že odškodnění za bolestné nebylo adekvátní způsobené újmě.

Road accident with smashed cars

Těžká dopravní nehoda, vysoká amputace obou dolních končetin

Dobrý den, maminka (62let) utrpěla při dopravní nehodě 7.7.2016 velmi vážný úraz, srazilo ji auto na přechodu, bude na vozíku. Potřebovala bych poradit jak postupovat v jednání s pojišťovnou, sama bych to asi nezvládla, tak uvažuji nad nějakou firmou, co by maminku zastupovala, aby měla co nejlepší odškodné, máme nabídku od jiné firmy ( nevím, kde na nás sehnali kontakt ), ale na internetu jsem našla i vás. Vzhledem k tomu, že se v této oblasti vůbec neorientuji, můžu se zeptat, jak postupujete, jestli můžete pomoci, když jsme ze Dvora Králové nad Labem, maminka je nyní na JIPce v Hradci Králové? Nehoda se ještě vyšetřuje, ale není vyníkem. Děkuji

V srpnu roku 2016, požádala Poradnu Odškodnění o pomoc dcera, paní Libuše, jejíž maminka utrpěla těžkou dopravní nehodu s fatálními následky po zbytek života. Díky nepozornosti řidiče, který chodkyni přehlédl, byla paní sražena na přechodu. Po nárazu upadla, byla přejeta a zaklíněna pod vozidlo, čímž došlo k těžké újmě na zdraví. Paní utrpěla těžká poranění spodní částí těla, včetně ztráty obou dolních končetin.

Příběhy

Příběhy klientů, kteří utrpěli zranění v práci

Utrpěli jste lehkou nebo těžkou újmu na zdraví? Ztratili jste následkem autonehody svou blízkou osobu a nevíte, jaké máte nároky?  Obraťte se na nás. Jsme připraveni vám pomoci ve Vaší nelehké životní situaci a zajistit Vám právní pomoc.

Komplikovaná zlomenina kotníku při pracovním úrazu

Dobrý den,Mám pracovní úraz který podnik uznal. Jedná se mě o to že mě byl na 1rok přiznán 1.stupeň invalidity/těžká a komplikovaná zlomenina kotníku/ ted mě končí nenocenské dávky a mám nastoupit do zaměstnání zpět.Jedná se mě o to že je mi 52 a práce se špatně v tomto věku shání a v podniku se lidí rádi zbavují tak zvanými dopisy. Pakliže se mě budou nějak chtí zbavit zda mám nárok na rentu/doplatek k původní výplatě/Děkuji. Navrátilová

Uvedený dotaz a zároveň žádost o pomoc je jedním z typických příkladů, kdy má poškozený strach o své budoucí zaměstnání a zároveň mu bylo přiznáno nízké odškodné.

S paní Navrátilovou jsme se nejprve telefonicky spojili a poprosili ji o více informací k jejímu pracovnímu úrazu. Již po prvním telefonátu bylo jasné, že její pracovní úraz byl opravdu vážný a zanechal velké trvalé následky. Vzhledem k nízké částce za bolestné bylo také zřejmé, že plnění za tento nárok nebylo adekvátní. Revizí bolestného bylo zjištěno, že paní Navrátilové vyplatila pojišťovna za komplikovanou zlomeninu kotníku pouze 24.000,- Kč. 

Man with broken leg in blue splint for treatment of injuries from ankle sprain reading books at the home rehabilitation.

Zlomenina nártu při pracovním úrazu

Dobrý den,

dnes 20.2.2018 se mi stal pracovní úraz – zlomenina levého nártu. PN mi bude ukončena 14.2.2019. POdrobil jsem se celkem 3 operacím v celkové narkóze v nemocnici strávil celkem 13 nocí. Jezdil jsem samozřejmě i na rehabilitace. Chtěl bych se zeptat, na co vše mám v rámci pracovního úrazu nárok? Momentálně mi chodí je nemocenský od sociálky.

A ještě mám jeden dotaz. Jsem v insolvenci od července 2017. Může mi insolvenční správce z částky, která mi bude vyplacena za pracovní úraz vzít nějaké peníze? Kamarád mi říkal, že mu ins. správce vzal vše, ale pak se dozvěděl, že na to nemá právo. Můžete mi, prosím, napsat jak se věci mají a na co vše mám nárok a jak mám dále postupovat? Mám strach, že pojišťovna nebo zaměstnavatel mi nebudou chtít vyplatit vše, jak mají.

Předem mockrát děkuji,

Jan Špaček

Pan Špaček nám zaslal veškeré podklady ke svému pracovnímu úrazu. Po konzultaci s našimi spolupracujícími advokáty mu byla nabídnuta pomoc, se kterou pan Špaček souhlasil. Po podpisu plné moci byly veškeré nároky vyčísleny a uplatněny u příslušné pojišťovny.

Panu Špačkovi následkem úrazu vzniklo omezení hybnosti dolní končetiny. Noha jej bolí i při změně počasí a při chůzi do schodů.

Příběhy

Ostatní úrazy

Utrpěli jste lehkou nebo těžkou újmu na zdraví? Ztratili jste následkem autonehody svou blízkou osobu a nevíte, jaké máte nároky?  Obraťte se na nás. Jsme připraveni vám pomoci ve Vaší nelehké životní situaci a zajistit Vám právní pomoc.

Těžký úraz na přechodu pro chodce

Dobrý den,

Mám pracovní úraz který podnik uznal. Jedná se mě o to že mě byl na 1rok přiznán 1.stupeň invalidity/těžká a komplikovaná zlomenina kotníku/ ted mě končí nenocenské dávky a mám nastoupit do zaměstnání zpět.Jedná se mě o to že je mi 52 a práce se špatně v tomto věku shání a v podniku se lidí rádi zbavují tak zvanými dopisy. Pakliže se mě budou nějak chtí zbavit zda mám nárok na rentu/doplatek k původní výplatě

Děkuji. Navrátilová

Těžký úraz utrpěla starší paní na přechodu, když uklouzla na posledním bílém pruhu. V září 2020, nás paní Vávrová požádala o pomoc, abychom prošli její případ a pomohli jí získat vyšší odškodnění. V červnu 2019 uklouzla na přechodu a utrpěla tříštivou dislokovanouperiprotetickou zlomeninu stehenní kosti. Správci komunikace se naštěstí podařilo prokázat, že přechod nebyl řádně chemicky ošetřen. Odškodnění za bolest si poškozená uplatnila sama.

Bolestné hodnotil obvodní lékař a poškozené bylo pojišťovnou následně vyplaceno „JEN“ 24.551,- Kč. S takto vyplacenou částkou nebyla paní spokojena, jelikož prodělala 2 operace ! Proto nás požádala o pomoc a revizi vyplacené částky.

Problems car and a red triangle warning sign on the road

Tragická dopravní nehoda

Dobrý den,

Jsme zasaženi velmi čerstvou nešťastnou událostí. Máme velikou bolest, ale vím, že čím dřív budeme řešit i praktické věci, tím předejdeme následným škodám. Tatínek (77) byl v neděli 7.8.2016 účastníkem velmi vážné dopravní nehody. Leží ve vážném zdravotním stavu ve FNOL Olomouc na IPOCH. Jeho žena (nebyli sezdaní) auto řídila a nehodu nepřežila. Nehodu zavinil jiný řidič, který byl pod vlivem alkoholu. Mohu poprosit o Vaši pomoc?

Alice Vrbová

Nehoda: http://hranicky.denik.cz/nehody/tragicka-srazka-u-olsovce-ridicka-neprezila-tri-tezce-zraneni-20160807.html

S pozůstalými byla domluvena osobní schůzka. Po detailním projednání okolností dopravní nehody s našimi advokáty byla s poškozeným a pozůstalými sepsána smlouva a plná moc. Za klienty jsme převzali veškerou administrativu a jednání se subjekty a pojišťovnou.

Díky tomu se pozůstalým velmi ulevilo a mohli se s takto tragickou událostí lépe vyrovnávat. Při jednání s pozůstalými volímě vždy osobní, lidský a citlivý přístup.

Recenze

Co o nás říkají naši zákazníci

Pomůžeme i Vám

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s Vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Pomůžeme i Vám

Nenalezli jste odpověď na svou otázku? Potřebujete vyřešit odškodnění? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Vyplňte formulář a my vám zavoláme zpět.

Kalkulačku pro vás pripravujeme. Pro orientační výpočet a stanovení odškodnění nám prosím zavolejte nebo napište

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s Vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat