Online konzultace ZDARMA. Poradíme vám zde: 800 140 240
3d_logo_text_def (1)

Vyplatila Vám pojišťovna málo peněz za újmu na zdraví?

Revize odškodnění

V tomto článku

Odškodnění od pojišťovny.

Dostali jste od pojišťovny málo peněz za újmu na zdraví v podobě bolestného, trvalých následků či ztráty na výdělku?

Braňte se !

Ve spolupráci našimi advokáty a soudními znalci, Vám vypracujeme revizi již vyplaceného plnění. Ve většině případů jsme schopni zajistit tuto revizi bezplatně. Jsme připraveni Vám následně zajistit odborné právní zastoupení a vymoci zbývající nároky v podobě rozdílného plnění nebo v podobě nároků, které Vám nebyly vůbec vyplaceny.

Revize odškodnění od pojišťovny je téměř vždy nutná!

Revize odškodnění

V naší praxi se téměř vždy setkáváme s tím, že pojišťovna si chrání své zájmy co nejrychlejším uzavřením případu a vyplacením plnění v základní míře. Je dobré si uvědomit, že pojišťovna nebude nikdy na Vaší straně. Pojišťovna obvykle neinformuje o všech Vašich nárocích a běžně vyplácí mnohdy i několika násobně nižší odškodné než by měla. Vypovídá o tom také případ paní Lenky, která sama získala 24.000,- Kč za bolestné. Díky naší revizi a právního zastoupení následně získala za bolestné dalších 120.000,- Kč.

3 jednoduché kroky k revizi a získání maximálního odškodnění

  • Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na on-line chatu. Co nejdříve se s Vámi spojíme a navrhneme další postup. Pro rychlý kontakt využijte bezplatnou linku 800 140 240.

  • Předání podkladů a posouzení Vašich nároků.

Předáte nám veškeré dostupné informace a podklady ( lékařské zprávy, záznamy PČR, dopisy od pojišťovny…). Následně váš případ zkonzultujeme s našim spolupracujícím advokátem a znalcem a navrhneme optimální řešení.

Dostali jste i Vy nízké odškodné?

V případě, že jste dostali nízké odškodné a máte zájem o získání vyššího odškodnění, je s Vámi sepsána smlouva a plná moc. Dále Vám je zajištěno právní zastoupení a znalecké posudky. Znalecké posudky ve většině případů hradíme, dopředu neplatíte žádné poplatky – nic neriskujete.

Odměna nám a právnímu zástupci náleží v případě získaného plnění.

Pomůžeme Vám Pokud si nejste jisti, jaké jsou Vaše nároky na náhradu škody, napište nám. Pomůžeme Vám získat nejvyšší možnou finanční kompenzaci. Váš případ posoudí naši spolupracující advokáti a následně Vám zajistíme právní pomoc a odborné posudky.

BEZPLATNÁ INFO LINKA 800 140 240

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Kalkulačku pro vás pripravujeme. Pro orientační výpočet a stanovení odškodnění nám prosím zavolejte nebo napište

Vyplňte formulář a my vám zavoláme zpět.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete. Po přijetí dotazu se s Vámi spojíme a upřesníme si další postup.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat