fbpx

Reference

Naše reference jsou naši spokojení klienti, kteří nám důvěřovali a získali spravedlivé odškodnění za svou újmu na zdraví.  Podívejte se na některé z našich úspěšných případů, které jsme pro naše klienty vyřešili. 

Poděkování pozůstalých po tragické autonehodě. Celkem získáno 3.464.000 Kč

Dobrý den paní Hýblová,
chtěla bych Vám i všem Vašim kolegům Poradny Odškodnění a advokátní kanceláře za celou naši rodinu poděkovat za veškerou pomoc v nelehkých chvílích následujících po tragické dopravní nehodě našich nejbližších, kterou nezavinili, s následkem smrti a také těžkého úrazu.
Tatínkovi jste trpělivě pomáhali se všemi dokumenty, lékařským posudkem a následným jednáním s pojišťovnou ohledně bolestného a ZSU.

Děkujeme i za následnou péči při získání odškodnění duševních útrap za ztrátu nejbližšího člověka. Váš přístup je naprosto profesionální se zachováním vřelého lidského přístupu.

Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů.
Krásný den. Za celou rodinu, Vrbová

Poděkování za zastupování a získání odškodnění ve výši 931.062,- Kč

Dobrý den pane a paní Hýblovi a celá Poradno Odškodnění,

Peníze jsou v pořádku na účtě. Chceme Vám ještě jednou velmi, velmi poděkovat za tuto pomoc s řešením náhrady škody po dopravní nehodě dcery.

Když se dcera dozvěděla o částce i nějaká slzička ukápla. Bez vaší pomoci by na tuto částku nedosáhla. Musím bohužel připomenout, že raději bych takovou situaci nechtěl vůbec řešit.

Ještě jednou díky.

S pozdravem

Rodina Pokorná

Poděkování za zastupování po pracovním úrazu. Získáno celkem 460.500,- Kč

Dobrý večer paní Hýblová, pane Hýbl, rád bych Vám alespoň touto cestou poděkoval za to, co jste pro mě udělali.

Už po prvním telefonátu jsem věděl, že jste lidé na svém místě a že víte o čem mluvíte. Jsem velice rád, že jsem na Vás na internetu narazil a toho, že jsem Vás kontaktoval, určitě nelituji. Od začátku byla spolupráce perfektní a vše mi bylo vysvětleno tak, že jsem to pochopil i já 🙂

Rád bych Vás doporučil všem lidem, kterým se přihodí to, co mě. Pokud někdo z mé rodiny nebo známých, bude potřebovat takovou pomoc jako já, určitě Vás doporučím. Nevěřím tomu, že kdybych si pojistné plnění za můj pracovní úraz vyběhával já sám, tak že by odškodnění bylo takové, jaké nakonec bylo s Vaší pomocí.

Ještě jednou děkuji a přeji krásný zbytek léta Vám oběma. Nashledanou, s přátelským pozdravem, Jan Špaček.

Poškození 3. a 4. článku prstu – trvalé následky ve výši 60.000,-Kč

Dobrý den paní Hýblová, moc vám děkuji za pomoc s řešením mého případu a za ochotu a profesionální přístup.
Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.
Velčovský

Za Poradnu Odškodnění:

Pan Velčovský má po pracovním úrazu trvale deformované nehty na III. a IV. prstu, přičemž jizva na IV. prstu je velmi viditelná.

Námi požadovanou náhradu škody za trvalé následky ve výši 60.000,-Kč ohodnocenou našim spolupracujícím soudním znalcem jsme vymohli v plné výši.

Poděkování Poradně Odškodnění za zastupování.

Zdravím všechny, chtěl bych tuto Poradnu Odškodnění doporučit všem. Pokud si nevíte rady nebo si myslíte, že by jste měli dostat víc peněz za Váš úraz, tak se určitě obraťte na tuto poradnu.

Mně osobně poradili se vším co jsem potřeboval a proto jim patří moje velké poděkování.

Konkrétně moc děkuji paní Hýblové. Děkuji za vše. Michal

Děkuji za pomoc s odškodněním po pracovním úrazu. Plnění ve výši 795.000,- Kč

Chtěla bych moc poděkovat paní Hýblové a všem z Poradny Odškodnění za to ,že mě zastupovali při řešení pracovního úrazu.

Bez jejich pomoci bych dostala za těžký úraz nohy pouhých 24 000,- korun .Díky nim to bylo mnohem více. Doporučuji se na ně obrátit,byla výborná komunikace a starostlivost. Chci tímto ještě jedno moc poděkovat všem. Navrátilová

Zlomenina kotníku, embolie. Téměř 5-ti násobné navýšení bolestného!

Dobrý den paní Hýblová, chtěl bych Vám poděkovat za pomoc s vymožením dalších peněz od pojišťovny.
Díky pracovnímu úrazu, kdy jsem utrpěl zlomeninu kotníku, prodělal bolestivou embolii a s ní spojené další nepříjemné komplikace, pojišťovna mi vyplatila pouhých 7.300 Kč a zdráhala se i s proplacením pobytu v nemocnici.

Je opravdu těžké domáhat se práva a obhájit se. Díky lékařům jsem málem přišel o nohu. (S velikými bolestmi jsem přijel na pohotovost za 5 minut dvanáct, kde mi bylo mi řečeno, že jsem mohl být bez nohy.)

Díky Vaší pomoci jsem získal od pojišťovny dalších 32 000,- za což Vám ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
Pavel H.

Poděkování za podporu a obětavost. Bolestné ve výši 279.000,- Kč

Krásný a slunečný den vám všem,

Chci vám všem poděkovat za podporu a obětavost, kterou jste mi doposud vyjádřili a je škoda, že lidí jako jste vy není na světě více. Lidi přestávají mít k sobě úctu a odhodlání pomoci druhému, když je v těžkém období svého života. S vaší pomocí mi pomalu odpadávají mé černé myšlenky na budoucnost mé rodiny a vidím, že se snad i na mne a mou rodinu usmálo štěstí a nic nebude tak černé, jak jsem doposud svůj osud viděl.

Díky vám, za vše, co pro mě děláte a doufám v další naší spolupráci.

S úctou k vám Martin P. – Praha

Za Poradnu Odškodnění:

Pan Martin prodělal v r. 2013 pracovní úraz a byl na něj vyvíjen nemalý tlak ze strany zaměstnavatele a proto nás naléhavě požádal o pomoc. „Poněvadž jsem už téměř na dně s nervy obracím se na vás s prosbou o pomoc.“ Při podklouznutí nohy se mu otočilo koleno levé nohy. Diagnoza, utržení chrupavky + poškození čéšky s natrženým vazem.

Prodělal ASK kolene + další operace – náhradní implantát chrupavky čéšky.

Pan Martin má dodnes trvalé následky a nyní bude muset podstoupit další reoperaci.

Získané odškodné za bolestné: 2. 325 bodů ( v době úrazu 120,- / bod ) = 279. 000 Kč + podána žaloba o navýšení odškodného.

Vážená a milá paní Hýblová,

úvodem Vás srdečně zdravím a moc Vám děkuji za Vaši podporu a rady s řešením mého pracovního úrazu.

Žádosti o odškodnění jsem si do pojišťovny dones sám a dnes mi přišel z pojišťovny dopis, jenž Vám v příloze posílám. Moc jsem v to už v dnešní době ani nedoufal.

TAKŽE ZTÍŽENÍ SPOLEČENSKÉHO UPLATNĚNÍ MI UZNALI.

DĚKUJI VÁM MOC !!!!! Potřebné přílohy posílám.

Jinak to za moc nestojí, tatínek je starý a není mu nejlépe, takže on je ten život stále velice složitý. Pevně věřím, že Vy se máte dobře, přeji Vám hlavně hodně zdraví a životního optimismu ve Vaší záslužné činnost.

Mějte se moc hezky.

S úctou a srdečným pozdravem

Roman Večeřa

Děkuji za odborný a hlavně lidský přístup.

Dobrý den paní Hýblová.

Chtěla bych Vám i všem kolegům z poradny včetně právního oddělení poděkovat. Děkuji Všem, kteří se podíleli na řešení mého případu odškodnění za újmu na zdraví po dopravní nehodě. Děkuji za odborný profesionální a hlavně lidský přístup. S výsledkem Vaší práce jsem velmi spokojená.

A hlavně po celou dobu naší spolupráce jsem nikdy neztratila dojem, že jste tu pro mě.

Případ nebyl jednoduchý, pojišťovna se zdráhala vyplatit a jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Sama bych s pojišťovnou nezvítězila. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně spokojených klientů.

Syrotková Stáňa, Ostravsko

Byla jsem sražena na přechodu. Děkuji Poradně Odškodnění za pomoc.

Dobrý den, touto cestou bych chtěla především poděkovat panu Hýblovi a celému jeho týmu. V lednu 2016 jsem byla sražená na přechodu pro chodce osobním automobilem. Veškerý chod domácnosti a péče o naše dvě děti ( syn 6 let, dcera 12 let) především zůstal na mém manželovi.

Jelikož nám bylo doporučeno, že veškerou písemnou dokumentací a vymáhání finančního odškodnění po pojišťovně,je určitě lepší vymáhat za pomocí Poradny odškodnění, manžel, dle recenzí na internetových stránkách, vybral právě poradnu pana Hýbla. V ten moment měl manžel o starost míň.

Celkem jsem podstoupila 3 operace, do práce jsem byla schopná nastoupit téměř po dvou letech. Pán Hýbl se ženou ochotně přijel k nám domů, i přes větší vzdálenost kilometrů.

Vše nám řádně vysvětlili a začlo se jednat jak ohledně bolestného, tak trvalých následků, a také nám pomohli s finančním odškodnění ohledně Péče o osobu blízkou. Jejich jednání bylo velice vstřícné, ohleduplné a velice rychle. Moc si všeho, co pro mě a mou rodinu,pán Hýbl se svým týmem udělal velice vážím. Ještě jednou všem z celého srdce děkuji. Binderová Jana

Originál recenze je umístěna na portálu Najisto.cz

Poděkování motorkáře za pomoc s nároky

Dušan F

„Rád bych poděkoval firmě Poradna Odškodnění, která mi pomohla s řešením pojistného plnění po nehodě na motorce. Díky panu Hýblovi mi pojišťovna vyplatila odškodnění v takové výši o které jsem ani neměl představu. Děkuju za lidský přístup, ochotu a cenné rady při prvopočátečním dohadováním s pojištovnou. Určitě Všem můžu doporučit, ať neřeší pojistné události s pojištovnami sami, ale ať se obrátí a svěří to lidem, kteří se v tom dennodenně pohybují. VELKÉ DÍKY!”

Odkaz na recenzi Firmy.cz:https://www.firmy.cz/detail/13288685-poradna-odskodneni-czech-s-r-o-chromec.html

Poděkování motorkáře po nezaviněné nehodě.

V roce 2018 jsem utrpěl vážnější úraz při nehodě na motocyklu, kterou jsem nezavinil. Rozhodl jsem se využít právní pomoci poradny odškodnění, protože jsem již dříve řešil podobnou situaci s pojišťovnou sám a nebyl jsem spokojen s vyplaceným odškodným.

Až od paní a pana Hýblových jsem se dozvěděl, na co vše mám jako poškozený nárok. Díky jejich poradně jsem od pojišťovny dostal opravdu slušné odškodnění nejen za újmu na zdraví, věcech, ušlém zisku v pracovní neschopnosti, nákladech na léky a dopravu k lékařům na kontroly ale i peníze pro členy domácnosti, kteří se o mě po propuštění do domácího léčení starali.

Troufám si říct, že člověk když není zběhlý v právních věcech kolikrát ani netuší, na co má vůbec nárok, proto služby poradny vřele doporučuji všem, které čeká boj s pojišťovnou o vyplacení odškodného. Na závěr ještě jednou velké díky paní a pane Hýblovi za lidský přístup a vůbec za vše co jste pro mě udělali a přeji vám spoustu spokojných klientů.

Libor Danihel 12.9.2020

Odkaz na originální recenzi Najisto.cz

Poděkování za pomoc s nároky za pracovní úraz

Josef Botlík

„S firmou Poradna Odškodnění Chromeč jsem maximálně spokojen. Svůj problém jsem řešil s paní Hýblovou, která se velmi ochotně úkolu ujala a vyřešila k mé naprosté spokojenosti. Tímto moc děkuji za rychlé vyřízení a získání i dalších informací ohledně mého úrazu. Proto tuto firmu mohu všem jen doporučit – sám bych určitě s vyřizováním odškodného takto neuspěl.”

Odkaz na recenzi Firmy.cz:https://www.firmy.cz/…/13288685-poradna-odskodneni…

Poděkování za těžký úraz na přechodu pro chodce.

Dobrý den , chtěla bych touto cestou Vám poděkovat za úspěšné vyřízení mého Odškodnění v takové výši ve kterou jsem nedoufala,a ještě jednou moc  DĚKUJI.

Budu Vás doporučovat s kladným hodnocením Vávrová Marcela

Poděkování paní Blahové, která byla sražena na přechodu.

Děkuji paní Hýblové za právní pomoc při odškodnění po dopravní nehodě. Jsme velice spokojeni, s paní právničkou solidní jednání a rychlé vyřízení náhrady škody.

Děkuje rodina Blahova z Kolína.

Odkaz na recenzi: https://business.google.com/reviews/l/01083683733959405439