fbpx

Příběhy klientů – ztráta blízké osoby při DN

Příběhy klientů, kteří následkem dopravní nehody ztratili svého blízkého

Ztratili jste následkem autonehody svého blízkého a nevíte, jaké máte nároky?  Obraťte se na nás. Jsme připraveni vám pomoci ve Vaší nelehké životní situaci a zajistit Vám právní pomoc.
VOLEJTE ZDARMA –  800 140 240

Záruka anonymity – z důvodu ochrany Vašeho soukromí bude Vaše jméno při vložení na web Poradna Odškodnění změněno.

Tragická dopravní nehoda. Pro pozůstalé získáno 3.464.000 Kč

Dobrý den, jsme zasaženi velmi čerstvou nešťastnou událostí. Máme velikou bolest, ale vím, že čím dřív budeme řešit i praktické věci, tím předejdeme následným škodám. Tatínek (77) byl v neděli 7.8.2016 účastníkem velmi vážné dopravní nehody. Leží ve vážném zdravotním stavu ve FNOL Olomouc na IPOCH. Jeho žena (nebyli sezdaní) auto řídila a nehodu nepřežila. Nehodu zavinil jiný řidič, který byl pod vlivem alkoholu. Mohu poprosit o Vaši pomoc? Alice Vrbová

Nehoda: http://hranicky.denik.cz/nehody/tragicka-srazka-u-olsovce-ridicka-neprezila-tri-tezce-zraneni-20160807.html

Zobrazit příběh

S pozůstalými byla domluvena osobní schůzka. Po detailním projednání okolností dopravní nehody s našimi advokáty byla s poškozeným a pozůstalými sepsána smlouva a plná moc. Za klienty jsme převzali veškerou administrativu a jednání se subjekty a pojišťovnou.

Díky tomu se pozůstalým velmi ulevilo a mohli se s takto tragickou událostí lépe vyrovnávat. Při jednání s pozůstalými volímě vždy osobní, lidský a citlivý přístup.

Bylo nutné přesně stanovit odškodnění za duševní útrapy všech pozůstalých a následně bylo pro pozůstalé získáno odškodnění ve výši 3.300.000,- Kč
Plnění se podařilo taktéž úspěšně získat i pro vnoučátka, zetě, druha, dcery a syna druha.

Poškozenému tatínkovi bylo za bolestné získáno 164.000,- Kč. Trvalé následky tatínkovi vznikly, ale již si je nepřál uplatňovat.