Poradenství a pomoc s náhradou škody při újmě na zdraví a ztrátě blízké osoby
 

+420 776 260 806

Je možné navýšit již vyplacené odškodné?

Dobrý den, utrpěl jsem těžký úraz při pracovním úrazu s trvalými následky. S vyplacenou částkou za bolestné spokojený nejsem, chci se tedy zeptat, jestli je vůbec nějaká možnost už vyplacenou částku od pojišťovny navýšit a úspěšně od pojišťovny získat? Pokud taková možnost je, rád bych Vás poprosil o zastupování. Děkuji předem za odpověď. Skončil jsem v invalidním důchodu a za bolestné jsem dostal necelých 29tisíc korun. Vladimír Šik, Praha

Odpověď:

Dobrý den Vážený pane Šik. Děkujeme za Vaši důvěru a zaslání dotazu.

Vaše nespokojenost s vyplacenou částkou za bolestné není bohužel ojedinělá. Stejně i Vámi uvedená částka se jeví, jako nízká. Již jsme přezkoumali mnoho případů již vyplaceného odškodného, kdy lékařský posudek poškozenému vyhotovil ošetřující lékař. Revizí jsme zjistili, že bylo vyplacené odškodné vždy nízké a neadekvátní. Mnohdy náš spolupracující znalec dokázal navýšit bolestné  2x až 3x.

U těžkého poškození zdraví jsou kvalitní znalecké posudky nutností a taktéž odborná právní pomoc.

KONZULTACE ZDARMA - volejte 776 260 806 nebo využijte ONLINE CHAT

Na základě lékařských zpráv můžeme při revizi celého případu zjistit, zda je náhrada škody, kterou jste za bolestné již získal adekvátní, či nikoli.

Abychom Vám mohli udělat revizi bolestného a zajistit Vám znalecký posudek, budeme potřebovat veškerou dokumentaci týkající se Vašeho případu. Zavolám Vám a domluvíme se na podrobnostech.

S úctou, Lucie Hýblová

Poradna Odškodnění