Poradenství a pomoc s náhradou škody při újmě na zdraví a ztrátě blízké osoby
 

+420 776 260 806

Vyčíslení škody za újmu na zdraví po dopravní nehodě nehodě – jizva na holeni.

Dobrý den, mám prosbu..před rokem se stala dopr.nehoda, nyní bylo skončeno vyšetřování a na viníka je podáno trestní oznámení za ublížení na zdraví. Já mám do měsíce sehnat vyčíslení kolik chci aby mi zaplatit. Mám jizvu na holení cca 8*4 cm chci se Optát jak bych měla postupovat? A druha věc, mám svoji urazovou pojistku, a po nehodě mi vyplatilo určitou částku, ale pojišťovna toho vinila mi úraz zaplatit odmítla, ze jeden úraz múzu MIT zaplacen jen jednou, což mi přijde jako hrozná blbost. Děkuji předem za odpovědi S pozdravem Milena Blaháčková

Odpověď:

Dobrý den Vážená paní Blaháčková, děkujeme za Vaši důvěru.

I když přesně nespecifikujete míru Vašeho zranění, nyní lze předpokládat, že zranění nebylo lehké, jelikož Vám po nehodě zůstala veliká jizva.

Aby poškozený získal za svoji újmu maximální odškodné, je nutné mít lékařský posudek nejlépe od znalce (soudního) z oboru lékařství. Naše společnost spolupracuje s lékaři soudnímu znalci, díky kterým získáváme našim poškozeným klientům odškodné v plné výši, včetně psychické újmy.

KONZULTACE ZDARMA - volejte 776 260 806 nebo využijte ONLINE CHAT

Pokud je zranění vážné a trvalé následky má již poškozený na celý život, vždy je dobré vyhledat odbornou právní pomoc. Zde chci apelovat na právní pomoc advokáta, který se přímo specializuje na náhradu škody na zdraví, abyste z povinného ručení viníka získala odškodné v plné výši.

Ve vyčíslení škody za Vaši újmu by mělo být vyčísleno jak bolestné, tak i trvalé následky…bolestné se týká vyčíslení akutního stavu bolesti, operací, které poškozený prodělal, náročnost operací, či následné komplikace. Dále je možné nárokovat náhradu za poškozené věci, ušlý zisk, veškeré účelně vynaložené náklady spojené s léčením…

Co se týče Vaší vlastní úrazové pojistky, je nutné vycházet z pojistné smlouvy a z daných pojistných podmínek příslušné pojišťovny, které jsou směrodatné. Není pravdou, že nemůžete žádat bolestné a ZSU ze své pojistky i z POV viníka.

Ještě dnes Vám paní Blaháčková zavolám, abychom se pobavily detailněji a pomohli jsme i Vám.

S úctou, Lucie Hýblová

Poradna Odškodnění

Podobné dotazy