Poradenství a pomoc s náhradou škody při újmě na zdraví a ztrátě blízké osoby
 

+420 776 260 806

Měsíc v komatu – prosím o odborný odhad sumy.

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o odborný odhad sumy, kterou by měl být odškodněn můj úraz z roku 2017. Stal se při autonehodě, když jsem šel schovat výstražný trojúhelník tak mě srazilo auto (byl jsem na krajnici dálnice). Silnice byla zledovatělá. Utrpěl jsem vážný úraz hlavy, který způsobil, že přibližně 1měsíc jsem byl v komatu. Nyni asi po roce od oživení se mi stále motá hlava, chodím, ale nohy jsou takové nemotorné a stále přetrvává únava.

Děkuji a přeji pěkný den, Rýdl

Odpověď:

Pěkný den pane Rýdl. Předem děkujeme za Vaši projevenou důvěru.

Ráda bych Vám odpověděla na Váš dotaz, který je přesně směřovaný na danou částku za Váš bolestivý úraz následkem dopravní nehody.
Je zde více otázek které potřebuji vědět.
Již jste o bolestné na pojišťovně žádal a nejste spokojený s jeho výší nebo jste Váš případ ještě na pojišťovnu nehlásil?
Pokud již nahlášený je a dostal jste vyplaceno, všem svým poškozeným klientům nabízím přezkoumání celého případu .
Pokud zjistíme, že jste nedostal adekvátní odškodné, nabídneme Vám právní zastoupení díky němuž Vám získáme maximální plnění od pojišťovny.

KONZULTACE ZDARMA - volejte 776 260 806 nebo využijte ONLINE CHAT

Pokud jste o odškodné ještě nežádal, je potřeba, aby Váš zdravotní stav ohodnotil ošetřující lékař ( v ideálním případě nějaký odborný lékař ). Na základě bodového hodnocení, kdy hodnota jednoho bodu
za bolestné při újmě na zdraví v roce 2017 1bod = 275,89,-Kč, budete znát částku za bolestné. Otázkou je, zda Vám pojišťovna vyplatí plnění v požadované výši. Bohužel většinou tomu tak není.


Naše Poradna Odškodnění spolupracuje se soudními znalci, kteří Váš případ, dle lékařských zpráv, popřípadě i vlastní návštěvy zhodnotí, zohlední všechny komplikace a ohodnotí způsobenou újmu.

Zhruba po roce, kdy bude Váš zdravotní stav zcela stabilizovaný, máte nárok na odškodné za trvalé následky.
Pro poškozeného, který se zastupuje u pojišťovny sám, je těžké získat maximální plnění. Je potřeba vědět, že ZSU- trvalé následky po dopravní nehodě by měl vždy hodnotit soudní znalec, který je proškolen Metodikou Nejvyššího soudu pro stanovení nemateriální újmy.

Pokud se tedy rozhodnete pro nezávaznou konzultaci a revizi, můžete se na mě kdykoliv obrátit.

Lucie Hýblová

Poradna Odškodnění

Podobné dotazy