Poradenství a pomoc s náhradou škody při újmě na zdraví a ztrátě blízké osoby
 

+420 776 260 806

Pomoc s pojišťovnou po DN.

Dobrý den…minulý týden jsem vás telefonicky kontaktoval, a po dohodě vám zasílám základní informace,, a zárověn vás žádám o pomoc. Začínám být bezradný.,.tyhle pojištovny si opravdu dělají co chtěji..a ja malý človíček… zákonu neznalý si nevím rady z takovým gigantem.

Proto vás žadám o pomoc…

4,1 2013 jsem měl dopravni nehodu.jako spolujezdec…zranění zlomená žebra..utržené rameno..zlomená pánev…a spousta drobných zranění…pracovní neschopnost trvala od 4,1 2013 do 9,4 2014… kompletní zdravotni dokumentaci mám…poznámka…pracuji jako OSVČ…ve stavebnictví… Pojištovna – soukromá pojistka.

KONZULTACE ZDARMA - volejte 776 260 806 nebo využijte ONLINE CHAT

Po ukončení neschopnosti mne kontaktovala ohledně výši pojistného a zároven o novém výpočtu z duvodu udajné exekuce. Poté mne kontaktovali pouze informativní smskou že mne bude do 7 pracovních dnu vyplacena pojistka. Poté mi přišla další sms že mi vyplata pojistného byla zaslána na učet, ale od té doby jsem žádné peníze neobdržel. Dne 6.1.2014 jsem zasílal stížnost na pojišťovnu, dále žádost o zaslání výplaty na učet, A vzhledem k tomu že mi nebyl do dnešního dne zaslán od pojištovny žádny dopis jsem zaslal také žádost o zaslání veškeré dokumentace. Ale bohužel do dnešního dne žádná odezva. proto vás tímto žádám o pomoc. Veškeré kopie dopisu, které jsem zasla na pojištovnu mám, lekařskou zprávu, mám záznam o dopravní nehodě také.

Myslíte že by jste mi v téhle mé situaci mohli pomoci. Já sám nevím na kolik peněz mám nárok a zaráží mě chování pojistovny vuci mé osobě. Mám obavy že čekají na promlčení.

Děkuji za rychlou a kladnou odpověd Petr Slaný, Bruntál

Odpověď:

Dobrý den Vážený pane Slaný, děkujeme za Vaši důvěru.

Ještě dnes se s Vámi spojíme a pomůžeme Vám ve Vaší nelehké situaci. Pojišťovnu budeme na základě Plné moci kontaktovat a zjistíme podrobnosti o nevyplaceném pojistném plnění. Po vyplacení pojistného plnění výši vyplacené částky přezkoumáme, zda Vám bylo plnění vyplaceno do 100%. Revize jsou na naše náklady.

Dále je možné přehodnotit vyplacené pojistné plnění za bolestnéZSU­‑ztížení společenského uplatnění z povinného ručení viníka, zda Vám taktéž bylo vyplaceno v plné výši, včetně všech účelně vynaložených nákladů spojených s léčením.

Z kauz, které jsme řešili v minulosti, Vám mohu potvrdit skutečnost, kdy u těžkých zranění (které jste měli Vy) sami poškození získali odškodné nižší, než na které měli nárok. Mnohdy jim nebyly vyplaceny všechny náhrady za náklady vynaložené s léčením. Poškození nám dále potvrzují, že všechny své nároky neznali a pojišťovny jim jejich nároky nesdělily.

Osobně se domluvíme na dokumentech, které budeme potřebovat.

S úctou, Lucie Hýblová

Podobné dotazy