Poradenství a pomoc s náhradou škody při újmě na zdraví a ztrátě blízké osoby
 

+420 776 260 806

Dopravní nehoda, máme problém s krční páteří.

Dobrý den,

stala jsem se s dcerou účastníkem dopravní nehody, kdy prokazatelně do nás narazil zezadu řidič, jeho vina. Obě jsme byly odvezeny RZP do nemocnice na vyšetření. Obě máme z nárazu problémy s krční páteří od nárazu od opěrek. Dcera je studentka a po 3 dnech šla do školy, ale má stále zdravotní problémy. Já jsem v pracovní neschopnosti, a nadále navštěvuji lékaře. Obě máme úrazové pojištění, které si platíme zvlášť. Chci se zeptat, jak máme postupovat a zda máme nárok i na odškodné z našich pojistek a jaké máme možnosti čerpat odškodnění z jeho pojistky (z povinného ručení). Děkuji za informaci. Zelinková Jana

Odpověď:

Dobrý den Vážená paní Zelinková.
Děkujeme za Vaši projevenou důvěru.
Jelikož jste s dcerou nebyly viníky nehody, máte ze zákona nárok na náhradu škody z povinného ručení viníka.
Taktéž máte nárok na odškodné z Vašich soukromých úrazových pojistek, dle smluvních podmínek, které jste si při podpisu smlouvy domluvily s příslušnou pojišťovnou.
Již nyní máte nárok na náhradu škody za bolestné z povinného ručení viníka, nemusíte čekat až budete uschopněná. Poškození krční páteře může sebou do budoucna nést i trvalé následky, které lze uplatnit nejdříve po roce, až je zdravotní stav zcela stabilizovaný.

KONZULTACE ZDARMA - volejte 776 260 806 nebo využijte ONLINE CHAT

Samozřejmě dále máte nárok na odškodné za poškozené věci, ušlý výdělek, jízdné, rehabilitace a další náklady spojené s léčením.

Ke každému klientovi mám individuální přístup. Ráda Vám osobně zavolám a vše vysvětlím, pokud bude třeba.

Poradna Odškodnění

Podobné dotazy