fbpx

Vyplatila Vám pojišťovna málo peněz za újmu na zdraví?

Bylo Vám již vyplaceno odškodnění za bolestné či trvalé následky a zdá se Vám plnění nízké?

Ve spolupráci s našimi advokáty a  soudním znalcem provedeme revizi již vyplaceného plnění. Ve většině případů jsme schopni tuto revizi zajistit bezplatně.

Následně jsme připraveni Vám zajistit odborné právní zastoupení a vymoci zbývající nároky v podobě rozdílného plnění nebo v podobě nároků, které Vám nebyly vůbec vyplaceny.

Revize odškodnění od pojišťovny je téměř vždy nutná!

V naší praxi se téměř vždy setkáváme s tím, že pojišťovna si chrání své zájmy co nejrychlejším uzavřením případu a vyplacením plnění v základní míře. Je dobré si uvědomit, že pojišťovna nebude nikdy na Vaší straně. Pojišťovna obvykle neinformuje o všech Vašich nárocích a běžně vyplácí mnohdy i několika násobně nižší odškodné než by měla.

Vypovídá o tom také případ paní Lenky, která sama získala 24.000,- Kč za bolestné. Díky naší revizi a právního zastoupení následně získala za bolestné dalších 120.000,- Kč.

3 jednoduché kroky k revizi a získání maximálního odškodnění.

Z

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na on-line chatu. Co nejdříve se s Vámi spojíme a navrhneme další postup.
Pro rychlý kontakt využijte bezplatnou linku 800 140 240.

Z

Předání podkladů a posouzení Vašich nároků

Předáte nám veškeré dostupné informace a podklady ( lékařské zprávy, záznamy PČR, vyrozumívací dopisy pojišťovny…). Následně váš případ zkonzultujeme s našim spolupracujícím advokátem a znalcem a navrhneme optimální řešení.

Z

Zajistíme Vám právní zastoupení a začneme jednat s pojišťovnou

Dostali jste i Vy nízké odškodné ?

V případě, že jste dostali nízké odškodné a máte zájem o získání vyššího odškodnění, je s Vámi sepsána smlouva a plná moc. Dále Vám je zajištěno právní zastoupení a znalecké posudky. Znalecké posudky hradí AK, dopředu neplatíte žádné poplatky – nic neriskujete. Odměna nám a právnímu zástupci náleží v případě získaného plnění.

Pokud si nejste jisti, jaké jsou Vaše nároky na náhradu škody, napište nám. Pomůžeme Vám získat nejvyšší možnou finanční kompenzaci. Váš případ bezplatně posoudí naši spolupracující advokáti a následně Vám zajistíme právní pomoc a odborné posudky.

Potřebujete naši pomoc? VOLEJTE ZDARMA 800 140 240

Kontakty

Pokud chcete nezávazně zkonzultovat Vaše nároky na náhradou škody po dopravní nehodě, pracovním úrazu či s jinou škodní událostí, napište nám.

Volejte ZDARMA 9-16h: 800 140 240

 

Preferujete osobní setkání ? 

Můžete nás navštívt v pražské advokátní kanceláři. Nemáte-li možnost se osobně do Prahy dopravit nebo to Váš zdravotní stav neumožňuje, rádi Vás bezplatně a nezávazně navštívíme přímo u Vás doma. Jezdíme v rámci celé ČR.

 

Vše řešíme nejraději osobně. Naší hlavní prioritou je zachovat si při jednání a spolupráci s každým poškozeným lidský a citlivý přístup. Snažíme se pochopit Vaši životní situaci a co nejrychleji ji vyřešit k Vaší spokojenosti.

Lucie Hýblová

Mob. tel.: +420 776 260 806

Bezplatná linka 9-16h: 800 140 240

Email: poradnaodskodneni@gmail.com

Jindřich Hýbl

Sídlo společnosti

Poradna Odškodnění – Czech, s.r.o.

Chromeč 178, Zábřeh 789 01

IČO: 06701019 | DIČ: CZ06701019