fbpx

Cílem Poradny Odškodnění je hájit zájmy poškozených

Klienty zastupujeme již od roku 2008

 Od roku 2008 poskytujeme pomoc lidem, kteří utrpěli zranění, případně ztratili blízkou osobu následkem dopravní nehody, pracovního úrazu nebo jiného úrazu. Zajišťujeme odborné právní služby a znalecké posudky.

Při práci s poškozenými jsme vnímali potřeby a problémy poškozených, kterým se následkem nečekané životní situace zásadně změnil život.

Poškození ve většině případů nevěděli, jaké mají nároky, byli zmateni nebo se báli jednat s institucemi, zaměstnavateli nebo pojišťovnami. Mnozí akutně potřebovali finanční nebo psychosociální pomoc.

Naše hlavní cíle

Z

Pomoci co nejvíce poškozeným lidem, kteří utrpěli újmu na zdraví a sami nedokážou vymoci své právo na náhradu škody.

Z

Dodat všem poškozeným odvahu bít se za své právo a nenechat se zastrašit psychickým nátlakem pojišťoven, zaměstnavatelů, viníků, policie ČR atd.

Z

Být tu pro poškozené kdykoliv se budou potřebovat o někoho opřít a dodat si sebedůvěru.

Z

Poškozeným získat veškeré nároky v maximální výši.

Co nás naučila dlouholetá praxe

Vaše pojišťovna Vás nebude informovat o všech právech a nárocích, která jako poškozený ze zákona máte. Pojišťovny přesto své klienty kontaktují těsně po nehodě či úrazu a nabízejí jim svou „upřímnou “ pomoc. Bohužel se v drtivé většině případů setkáte se zklamáním a následnou výplatou nízkého odškodnění.

Poškozený pak při podání odvolání zažívá arogantní jednání samotných likvidátorů a mnoho dalších útrap. Za rychlým a vstřícným přístupem pojišťovny se totiž skrývá jeden hlavní úmysl – zamezit poškozenému kontakt s kvalifikovanou právní pomocí a zjištění svých právoplatných nároků v maximální výši.

Jsme na vaší straně

Z

Pomoc nabízíme i těm, kteří nemají na první pohled dobré vyhlídky na úspěch.

Z

Pomáháme lidem, kteří byli označeni za viníky nehody, ale viníky nejsou.

Z

Řešíme případy, kdy byl viníkem nehody cizinec nebo viník z místa nehody odjel.

Z

Pomáháme i v případech, kdy viník nehody neměl uzavřeno pojištění motorových vozidel.

Z

Pojišťovna Vám sice vyplatila odškodné, ale nejste s jeho výší spokojeni? Neváhejte nás kontaktovat.

Speciálně pro Vás nabízíme revizi odškodného naším posudkovým lékařem zdarma.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími advokáty a znalci z oboru zdravotnictví

Naše poradna úzce spolupracuje s ověřenými advokáty, kteří se oblasti vymáhání škod věnují již přes 30 let. Specializují se výhradně na náhradu škody způsobenou újmou na zdraví a duševními útrapami po dopravní nehodě, pracovním úrazem, nemocí z povolání, pochybením lékaře a obětem trestných činů. Právě díky nim jsme schopni našim klientům poskytnout stoprocentní poradenské a právní služby. Problematika náhrady škody je velice specifická. Z toho důvodu je naprosto nezbytné, aby se příslušný advokát zabýval výhradně touto problematikou.

Pro úspěšné vymožení maximální výše odškodnění je také důležitý kvalitní znalecký posudek. Lékař (soudní znalec), který ho vypracovává, musí být nejen zkušený, ale také pečlivý. Právě proto jsme si ke spolupráci vybrali ty nejlepší soudní znalce z oboru.

V případě, že posouzení Vašeho dotazu vyžaduje odborné stanovisko advokáta, Váš dotaz s našim advokátem bezplatně zkonzultujeme a do 48h Vám zašleme vyjádření. Odborné stanoviska advokáta poskytujeme bezplatně jen v případě újmy na zdraví, v ostatních případech Vám budou navrženy individuální podmínky právního zastoupení.

Nezávazná konzultace zdarma

Pokud chcete nezávazně zkonzultovat Vaše nároky na náhradou škody po dopravní nehodě, pracovním úrazu či s jinou škodní událostí, zavolejte nám nebo nám napište.

Volejte zdarma 9-16h: 800 140 240

 

Preferujete osobní setkání ? 

Můžete nás navštívt v pražské advokátní kanceláři. Nemáte-li možnost se osobně do Prahy dopravit nebo to Váš zdravotní stav neumožňuje, rádi Vás bezplatně a nezávazně navštívíme přímo u Vás doma. Jezdíme v rámci celé ČR.

Vše řešíme osobně. Naší hlavní prioritou je zachovat si při jednání a spolupráci s každým poškozeným lidský a citlivý přístup. Snažíme se pochopit Vaši životní situaci a co nejrychleji ji vyřešit k Vaší spokojenosti.

 

Veškeré služby, ke kterým je třeba zvláštní oprávnění nebo licence (služby advokátů, znalců, aj.) provádějí naši prověření smluvní partneři, kteří příslušným oprávněním disponují.

Lucie Hýblová

Mob. tel.: +420 776 260 806

Bezplatná linka 9-16h: 800 140 240

Email: poradnaodskodneni@gmail.com

Jindřich Hýbl

Sídlo společnosti

Poradna Odškodnění – Czech, s.r.o.

Chromeč 178, Zábřeh 789 01

IČO: 06701019 | DIČ: CZ06701019