fbpx

Je váš případ těsně před promlčením? Nemějte obavu požádat o pomoc.

Nedávno se nám ozval poškozený po dopravní nehodě pan Marek, že má problém s promlčením nároků na odškodnění po dopravní nehodě z roku 2020.

Pan Marek v 6/2020 utrpěl újmu na zdraví při dopravní nehodě. Poprvé zavolal na naši bezplatnou linku 800 140 240 v roce 2021 a požádal o pomoc.

S panem Markem bylo vše řádně zkonzultováno a byla mu nabídnuta odporná právní pomoc. Díky psychické újmě, která je nedílnou součástí dopravních nehod, neměl sílu komunikovat a jak sám přiznal, ani chuť s kýmkoliv hovořit a řešit odškodnění.

 

Koncem ledna 2023 se nám pan Marek znovu ozval s žádostí o pomoc.

Pan Marek se na nás obrátil s tím, že do dnešního dne nedostal odškodné vyplaceno a je si vědom, že se bolestné a další nároky za 4 měsíce promlčí. Úraz zanechal trvalé následky a panu Markovi byl přiznán částečný ID.

 

4 měsíce do promlčení. Je potřeba jednat rychle!

Panu Markovi byl upřesněn seznam dokumentů, které budou pro uplatnění jeho nároků potřeba.

Na přání pana Marka jsme osobně přijeli a lékařské zprávy vyzvedli.

Obratem jsme oslovili znalce z oboru soudního lékařství, který přednostně vyhotoví posudek na bolestné.

Dále bude uplatněno dorovnání ztráty na výdělku po dobu pracovní neschopnosti, jízdné do lékařských zařízení, na rehabilitace, doplatky za léky doporučené lékařem.

Je nutné jednat rychle, aby se prvotní nároky včas uplatnily a nepromlčely.

 

Jste v podobné situaci s promlčením jako pan Marek?

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a odborné právní zastoupení. Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 140 240 nebo pomocí on-line formuláře.

Rádi vám pomůžeme s celým procesem odškodnění.